Náš tým

Angelika Dudová

CEO

Angelika se mnoho let pohybovala na poli reklamy, IT kde měla na starosti business development pro inovace a rozvoj startupů . Je jí ctí, že v Uneeqly může spolupracovat se skvělými lidmi, kteří jsou špičkami ve svém oboru a posouvat s nimi Uneeqly každý den vpřed.

Ctibor Duda

CTO

V oblasti IT se pohybuje již od svých 14 let, kdy prodal svoji první aplikaci. V Uneeqly zabezpečuje správný technologický směr a řízení vývoje, aby naše aplikace fungovala tak jak má a všichni uživatelé, včetně jeho samotného, ji mohli naplno využívat.

Jana Olšáková

COO

V Uneeqly se stará o backoffice firmy. Díky dosavadním pracovním zkušenostem v oblasti financí, logistiky, vedení týmu a projektů koordinuje a "honí " své kolegy v práci, aby byl zajištěn bezproblémový chod firmy jak uvnitř firmy tak směrem k zákazníkům.

Eva Michajluková

Social media

Eva pracovala v marketingu pro různé firmy několik let. V Uneeqly se stará především o sociální sítě a dává dohromady tipy na výlety, kde si uživatelé mohou dopřát zážitky a slevy. Na aplikaci se jí líbí, že díky digitalizaci otevírá podnikatelům nové možnosti.

Markéta Matějková

HR

V oblasti managementu, vzdělávání a rozvoje lidí se pohybuje 12 let. V Uneeqly se stará o výběr a nábor těch správných lidí, abychom byli tím nejlepším týmem.

Štěpán Jedinák

Sales Representative

Štěpán má za sebou 15 let zkušeností napříč mnoha segmenty - nejvíce finance, energetika. Se zákazníky udržuje korektní vztahy a rádi se na něj obrací i v budoucnu. Nebojí se na sebe převzít odpovědnost za výsledky týmu a pomáhá firmě rozvíjet strategie. Je týmový hráč nejen v práci, ale i ve sportu, kde vyhledává kolektivní disciplíny - zejména fotbal.

Externí poradci

Anna Komeiserová

Legal

Téměř 20 let poskytuje, zejména malým a středním společnostem, právní poradenství v oblasti obchodního práva a pomáhá jim se „neutopit“ v právní terminologii. V Uneeqly bedlivě dohlíží na to, abychom šli tím správným právním směrem jak ve vztahu ke svým zákazníkům, tak i v rámci firmy.

Richard Stiebitz

Marketing specialist

Řadu let pracuje v kreativním průmyslu. V Uneeqly se stará o kreativní strategii a marketing. Věří, že technologie umožní obohatit nabídku o další nečekané prostory. Uneeqly právě jeden taký otevírá.