Náš tým

Angelika Dudová

CEO

angelika.dudova@uneeqly.cz

Angelika se mnoho let pohybovala na poli reklamy, IT kde měla na starosti business development pro inovace a rozvoj startupů . Je jí ctí, že v Uneeqly může spolupracovat se skvělými lidmi, kteří jsou špičkami ve svém oboru a posouvat s nimi Uneeqly každý den vpřed.

Ctibop Duda

CTO

V oblasti IT se pohybuje již od svých 14 let, kdy prodal svoji první aplikaci. V Uneeqly zabezpečuje správný technologický směr a řízení vývoje, aby naše aplikace fungovala tak jak má a všichni uživatelé, včetně jeho samotného, ji mohli naplno využívat.

Ing. Jana Olšáková

COO

V Uneeqly se stará o backoffice firmy. Díky dosavadním pracovním zkušenostem v oblasti financí, logistiky, vedení týmu a projektů koordinuje a "honí " své kolegy v práci, aby byl zajištěn bezproblémový chod firmy jak uvnitř firmy tak směrem k zákazníkům.

Eliška Forejtová

Sales manager

V Uneeqly se stará o efektivní rozvoj obchodní strategie, její prioritou je přátelský vztah se zákazníkem založený na profesionalite a férovosti. Díky trenérské škole fitness má kladný vztah ke sportu, ale také zkušenosti s vedením, motivováním a individuálním přístupem.

Eva Michajluková, DiS

Sociální sítě

eva.michajlukova@uneeqly.cz

Eva pracovala v marketingu pro různé firmy několik let. V Uneeqly se stará především o sociální sítě a dává dohromady tipy na výlety, kde si uživatelé mohou dopřát zážitky a slevy. Na aplikaci se jí líbí, že díky digitalizaci otevírá podnikatelům nové možnosti.

Richard Stiebitz

Marketing specialist

Řadu let pracuje v kreativním průmyslu. V Uneeqly se stará o kreativní strategii a marketing. Věří, že technologie umožní obohatit nabídku o další nečekané prostory. Uneeqly právě jeden taký otevírá.

Markéta Matějková

HR

V oblasti managementu, vzdělávání a rozvoje lidí se pohybuje 12 let. V Uneeqly se stará o výběr a nábor těch správných lidí, abychom byli tím nejlepším týmem.

Anna Komeiserová

Právní poradenství

Téměř 20 let poskytuje, zejména malým a středním společnostem, právní poradenství v oblasti obchodního práva a pomáhá jim se „neutopit“ v právní terminologii. V Uneeqly bedlivě dohlíží na to, abychom šli tím správným právním směrem jak ve vztahu ke svým zákazníkům, tak i v rámci firmy.